15-04-2006 _________________________________ Już ponad 80 opisów _________________________________ - Pancerni.net 15-04-2006 _________________________________ Już ponad 80 opisów _________________________________ - Pancerni.net
Pancerni.net
środa, 12 grudzień 2018
Start arrow Nowiny arrow Nowości arrow 15-04-2006 _________________________________ Już ponad 80 opisów _________________________________
15-04-2006 _________________________________ Już ponad 80 opisów _________________________________ PDF E-mail
Pancerni.net- to pierwszy polski, tak obszerny serwis poświęcony współczesnym ( tj. produkowanym od 1945 roku) czołgom, opancerzonym transporterom, wozom bojowym, zestawom rakietowym i przeciwlotniczym, stacjom radiolokacyjnym - kołowym i gąsienicowym oraz innemu sprzętowi opancerzonemu wykorzystywanym przez armie całego świata. Powstał by przybliżyć i zebrać w jednym miejscu informacje dotyczące tych zagadnień.

To juz kolejna odsłona tej strony. Tym razem strona 'stoi' na dobrym płatnym serwerze. Właściciel poprzedniego serwera [to2] wziął kasę i się ulotnił. Zmienił sie także wygląd strony, mam nadzieje że jest przejrzysty i się podoba. W poprzednim wydaniu PANCERNYCH było ponad 110 opisów i 400 zdjęć współczesnego sprzętu pancernego i opancerzonego. Całość zajmowała ponad 60 mb!
Na dzień dzisiejszy udostępnione jest ich kilkanaście, bowiem prace nad stroną cały czas trwają. Zmodyfikowane opisy i fotografie będą umieszczane systematycznie. Ktoś się zapyta: po co wrzucać pustą stronę?, nie lepiej całkowicie ją skończyć i wtedy umieścić w necie?  Odpowiadamy: postanowiliśmy już teraz ją opublicznić by dać sygnał iż serwis się raktywował.
Wiadomości pochodzą z książek, czasopism a także z zasobów internetu. Staramy się, by opisy były rzetelne i konkretne a strony czytelne i w miarę szybkie.

Google Ads
Wiadomości Wprost
Tani hosting
Profesjonalny hosting
Serwery dedykowane
Servery VPS
Tani hosting www

Google PageRank™

© 2008 Zechmann for Pancerni.net. All rights reserved.